Hakkımızda

Hakkımızda

Feride Hanım ev Yemekleri Catering’in ev yemeği tadında, yemek fabrikası soğukluğundan uzak, ev mutfağı sıcaklığında hizmet sunumu anlayışı ile yola çıkmasındaki amaç, farklı sektörlerde faaliyet gösteren, irtibatta olduğumuz şirket yöneticilerinin kaliteli hizmete sürekli olarak ulaşma konusundaki yaşadıkları sıkıntıların giderilmesiydi.
Genel sorun, anlaşma yapılan yemek firmasının sunuma başlanan ilk iki ayda taahhüt ettiği kaliteli hizmeti vermesi ancak daha sonra hizmet ve yemek kalitesinin düşmesiydi.
 
Kalitesiz hizmet ve lezzetsiz yemek satın alınmasına bağlı olarak çalışanların ve yönetimin mutsuz olması, performans ve verimliliğin düşmesi kaçınılmaz olmaktadır. Bu durum, yöneticiler için de sürekli uğraşılması gereken, bir türlü çözüme ulaşmayan bir sorun demektir.
Bu sorunun çözümü hedefi ile 2003 yılında faaliyete başlayan Feride Hanım ev Yemekleri Catering, büyük ölçekli yemek fabrikalarının değişmez, kesin çizgilerle belirlenmiş hizmet sunum anlayışlarına alternatif, hızlı ve opsiyon el hizmet anlayışını benimsemiştir.
Feride Hanım ev Yemekleri Catering, hızlı ve opsiyon el hizmet anlayışı çerçevesinde özellikli sektörlere farklı hizmet çözümleri oluşturarak İstanbul’un her yerine yemek servisi yapabilecek ekip ve donanımı bünyesinde barındırmaktadır.
Feride Hanım ev Yemekleri, beslenme hizmetlerine olumlu katkılar sağlamayı amaçlayan konusunda uzman ekibi ve sorunlarınızı direkt olarak dinlemeye hazır yönetimiyle, sizler için güvenilir ürünler ve hizmetleri kaliteden ödün vermeden ekonomik fiyatlarla oluşturmayı amaçlamaktadır.
Hedefimiz, uzun süreli çözüm ortaklıklarına imza atarak, yemek ihtiyaçlarınızı uzun vadeli olarak çözmektir.
Hedef kitlemiz, iki ayda bir yemek firması değiştirmekten sıkılan ve yorulan, 10 kişi ve üzerinde çalışanı olan, ofisler, fabrikalar, atölyeler, şirket merkezleri yanı sıra misafirlerine kaliteli hizmet vermek isteyen ne istediğini bilen ev sahipleri.
 
Hepsinden önemlisi, "Evimize de sizlere sunduğumuz yemeği götürüyoruz."

  • Sipariş Hattı

    (0212) 651 30 69
  • Email

    info@feridehanimevyemekleri.com